Kosmetika zprávy

Informace o kosmetice a kráse

FASHION ARENA OTEVŘELA KLUZIŠTĚ PRO VEŘEJNOST

Napsal admin • Říj 29th, 2010 • Rubrika: Nezařazené

První a stále jediné outletové centrum v Praze Štěrboholích – Fashion Arena Outlet Center zahájilo v sobotu 6.12. poutavou lední show provoz mobilního umělého kluziště. Veselí pánové ve fráčcích na bruslích – tučňáci – slavnostně otevřeli kluziště, které bude v provozu denně od 13 hodin až do konce ledna. Fashion Arena díky svým prostorovým kapacitám mohla umístit u venkovního dětského hřiště velké kluziště o rozměrech 9 x 16,5 m a zpříjemnit tak atmosféru dětem i dospělým při nakupování. K dispozici je návštěvníkům během provozních hodin dokonce i půjčovna bruslí a večerní osvětlení je pro dokonalý zážitek samozřejmostí.

Lední show, která se v průběhu odpoledne několikrát opakovala, připravila Fashion Arena Outlet Center ve spolupráci se společností Intershow productions, která zajistila i dodání umělého mobilního kluziště. Během přestávek si mohly děti i rodiče zabruslit pod dohledem zkušených trenérů.

Fashion Arena Outlet Center, to jsou především výhodné nákupy kvalitního značkového zboží. Veškeré nabízené zboží zde je minimálně o 30% až 70% levnější oproti běžné nabídce klasických obchodů, a to každý den, po celý rok. Na jednom místě si můžete vybrat z rozmanité nabídky značkových obchodů – klasické oblečení, trendy móda pro volný čas a sport, dětské oblečení, spodní prádlo, módní doplňky, obuv, ale i vybavení do domácnosti, šperky, hodinky, parfémy, hračky a další kvalitní značkové výrobky za bezkonkurenčně výhodné ceny.

Oválný tvar Fashion Arena Outlet Center vám zaručí snadnou orientaci a dobrou viditelnost všech obchodů, možnost si projít jeden obchod po druhém, aniž byste se ztratili. Zaparkujete na centrálně loženém parkovišti, není problém se kdykoli rychle vrátit k autu s plnými taškami, a dál pokračovat v nakupování, nebo si odpočinout v restauracích, kavárnách či velkorysém otevřeném prostoru 1. patra s výhledem na venkovní terasu a dětské hřiště.

Obchody ve Fashion Arena Outlet Center

Móda
Amnesia, Blažek, Bushman, Egisto, Factory Mariella Burani, Gardeur, Gant, Gas, Jerem, Jet Set, Lee Wrangler, Levi Strauss & Co., Mango Outlet, Mexx, OP Prostějov Profashion, Park Avenue, Pepe Jeans London, Pietro Filipi, Retro, Sarar, Think Pink, Tornado

Sport/Outdoor
adidas, Alpine Pro, Arawara, Dream, Ecko Unltd., Hi-Tec, Nike Factory Store, Puma, Reebok, Umbro, Walk Outlet

Spodní prádlo
Atlantic, Bepon, Calzedonia Outlet Intimissimi, Skiny – Schiesser

Obuv/Kožené zboží a doplňky
Converse, Ecco, Marc Picard, Salamander, Samsonite, Visto Footwear

Dětské oděvy a hračky
Kids Bibi Shop, Pompo Outlet

Klenoty/Módní doplňky
Dyrberg/Kern, Festina, Fokus Optik, Klenoty Aurum

Kosmetika
Parfumerie

Domácnost/Elektronika
Game Shop, Home & Cook

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.