Kosmetika zprávy

Informace o kosmetice a kráse

Gelové a akrylové nehty doma: postup

Napsal admin • Kvě 19th, 2012 • Rubrika: Kosmetika

Ženy si rády zdobí nehty. Rozeberme si jak postupovat při aplikaci gelových nehtů. A řekneme si také jak doma aplikovat akrylové nehty. Najdete přesný postup.

Péče o nehty

Péče o nehty by neměly spočívat pouze v tom, že si nehty jednou za týden ostříháme. Měly by jsme provést také opilování nehtů a zatlačení případných záděr. Ženy často používají ke zdobení svých nehtů různé láky. V dneční době existují i různé výživné laky pro správnou výživu vašich nehtů a nehtových lůžek.

Akrylové nehty postup

Během posledního roku si získaly v Česku velkou oblibu akrylové nehty. Akrylové nehty vám udělají v každém nehtovém studiu. Akrylové nehty si však můžete udělat i v domácích podmínkách. V článku akrylové nehty postup najdete přesný postup jak máte postupovat při domácí aplikaci akrylových nehtů. Nebojdete se, není to vůbec těžké.

Gelové nehty v domácích podmínkách

Gelové nehty si můžete také udělat v nehtovném studiu. Nehtová studia jsou v dnešní době v každém větším městě. Gelové nehty však nejsou až tak těžké a tak si je můžete klidně udělat i u vás doma v obyváku. V článku gelové nehty doma, najdete postup jak postupovat při aplikaci gelových nehtů v domácích podmínkách.

Jak se správně nalíčit na večer

Ženy a dívky téměř vždy využívají moderní kouřové líčení očí. Koučové líčení očí není vůbe složité a zvládnou to určitě i mladé dívky. Na začátku by si však měly nechat od starší kamarádky poradit, jak mají vlastně správně postupovat. Ale není to vůbec těžké.

Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.