Kosmetika zprávy

Informace o kosmetice a kráse

Hodně nízký tlak krve

Napsal admin • Čvc 18th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Některé lidí trápí moc vysoký krevní tlak, ale najdou se i lidé, kteří mají naopak hodně nízký tlak krve.

Nízký tlak krve

Určitě je lepší mít nízký tlak krve, než mít vysoký krevní tlak. Ale i nízký tlak není nic dobrého. A ideální je když máme normální optimální krevní tlak. Za nízký krevní tlak často může postižení periferních nervů. To pak způsobuje právě nízký krevní tlak. A s tím jsou spojené i nepříjemné příznaky.

Nízký tlak: Projevy, znaky

U nízkého krevního tlaku se objevují také různé příznaky. Velmi často je to velká únava, která trvá po delší dobu. Často je také přítomná nadměrná bledost, což je možné pozorovat v obličeji. Lidé s nízkým krevním tlakem mají také problém s rychlým vstáváním třeba s postele, protože se jim pak doslova zatočí hlava. Další příznaky hledejte uvnitř článku nízký tlak příznaky, kde jsou podrobně popsány.

Nízký tlak krve a kruhy pod očima

V článku nízký tlak příznaky se můžete také dočíst, že mezi výrazné příznaky patří také kruhy pod očima. Zejména nepříjemné je to pro ženy, které se pak značí kruhy různými způsoby zamaskovat, aby nebyly vidět. Spíše by však měly řešit zdravotní problém, s nízkým krevním tlakem.

Další problémy s tlakem krve

Některé lidi trápí i jiné problémy s tlakem krve. Rozšířený je zejména vysoký krevní tlak (přečti si článek vysoký krevní tlak příznaky) . Na rozvoji vysokého krevního tlaku se podílí špatný životní styl. Tedy málo pohybu, špatná strava a nadbytek chronického stresu. Někteří lidé mají zase problém s tím, že jim krevní tlak neustále kolísá.

Štítky: , , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.