Kosmetika zprávy

Informace o kosmetice a kráse

Kultovní minerální kosmetika Lily Lolo konečně na českém trhu

Napsal admin • Říj 29th, 2010 • Rubrika: Kosmetika

Společnost Heaven4skin od září letošního roku uvádí na náš trh novinku v oblasti dekorativní kosmetiky. Jedná se o stoprocentně přírodní minerální kosmetiku Lily Lolo vyráběnou v Anglii. Lily Lolo je v západní Evropě známou a ověřenou značkou, kterou používají vyhlášené salony krásy po celé Británii. Stala se doslova kultovní záležitostí, a to zejména díky svému čistě přírodnímu složení nezatíženému syntetickými látkami.

„Těší mě, že přípravky Lily Lolo si budou moci konečně koupit i české ženy. Lily Lolo nabízí velmi kvalitní a účinnou řadu dekorativní kosmetiky zahrnující make-upy, korektory, fixační pudry, bronzery, tvářenky, oční stíny, tužky na oči a lesky na rty v nepřeberném množství odstínů a barev. Přípravky nejsou testovány na zvířatech a neobsahují žádné parabeny, umělá barviva nebo parfemaci, které mohou pleť dráždit, a jsou proto vhodné i pro velmi citlivou a problematickou pleť,“ vysvětlila Iveta Němcová ze společnosti Heaven4skin, která je distributorem značky Lily Lolo v České republice.

Příběh značky Lily Lolo se začal psát v roce 2005, kdy se její zakladatelka Vikki Khan na svých cestách poprvé setkala s čistě přírodním minerálním make-upem, jehož kouzlu a účinkům zcela propadla. Po svém návratu se snažila na britském trhu najít nějakou ucelenou řadu dekorativní kosmetiky tohoto druhu. Jelikož nenašla nic, co by vyhovovalo jejím požadavkům, rozhodla se tuto mezeru na trhu zaplnit sama.

Během vývoje minerální kosmetiky intenzivně spolupracovala s odborníky, aby zajistila, že všechny použité ingredience pocházejí výhradně z přírodních zdrojů a že se mezi nimi nenachází žádné syntetické látky nebo jiné kontroverzní ingredience. Výsledkem jejího snažení je čistě přírodní minerální make-up Lily Lolo, který je na pleti lehký jako peříčko. Na rozdíl od převážné většiny sypkých make-upů a pudrů, které se běžně prodávají, totiž neobsahuje mastek ani kukuřičný škrob, jež pleť jednak vysušují a jednak vytvářejí nepřirozený „přepudrovaný“ vzhled. Minerální make-up Lily Lolo má hedvábnou konzistenci, díky které se snadno nanáší, a pleť nevysušuje. Má velmi vysokou krycí schopnost, s povrchem pokožky však přirozeně splývá a vytváří tak dojem bezchybné, jakoby nenalíčené pleti.

„Minerální make-up vypadá jako běžný sypký pudr, ale na rozdíl od něj má výraznou krycí schopnost. Vyhovuje všem typům pleti, i citlivé a problematické. Na rozdíl od běžného make-upu neucpává póry, umožňuje kůži dýchat a nezvýrazňuje vrásky. Nanáší se speciálním štětem, což sice ze začátku vyžaduje trochu cviku, ale výsledek v podobě naprosto přirozeného vzhledu a krásné sametové pokožky určitě stojí za to,“ řekla Lucie Lišková, profesionální vizážistka.

Minerální make-up je velmi odolný a vydrží bezvadný opravdu dlouhou dobu. Poskytuje pleti přirozenou ochranu proti škodlivému UV záření a díky antibakteriálním účinkům pomáhá zlepšovat stav pleti.

Minerální make-up Lily Lolo dodává pleti perfektní vzhled, po jakém ženy touží odedávna. Takže řekněte sbohem těžkému, hutnému make-upu, který na obličeji vypadá jako maska, a připojte se k minerální revoluci.

Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.