Kosmetika zprávy

Informace o kosmetice a kráse

Plesové účesy pro polodlouhé vlasy i dlouhé vlasy

Napsal admin • Úno 4th, 2013 • Rubrika: Nezařazené

Plesová sezóna se opět blíží a tak ženy řeší, jaký účes si mají nechat udělat. Pro volbu účesu hraje roli tvar hlavy, ale také délka vlasů. Jiné účesy se hodí pro polodlouhé vlasy a jiné zase pro dlouhé vlasy.

Podzimní plesy

Sezóna plesů pomalu začíná a je největší čas řeši, jaký účes si necháme udělat na ples. Některé ženy jdou pouze na jeden ples, ale některé ženy nejdou pouze na jeden ples, ale jdou hned na sérii plesů. Pro jednotlivé plesy mohou tedy vždy zvolit odlišný účes. Různých typů účesů existuje v dnešní době hodně a v každém lepším kadeřnictvím vám takový účes vytvoří.

Účesy pro středné dlouhé vlasy

Většina žen a dívek v Česku má středně dlouhé vlasy. Jsou tedy pro ně vhodné různé účesy pro polodlouhé vlasy. Z polodlouhých účesů je spoustu možností pro účesy a můžeme vytvořit strašně moc různých variací různých účesů.

Roli hraje také tvar obličeje

Při vybírání účesů na vysněny ples, by jste neměly nikdy zapomínat. Že velkou roli hraje také tvar vašeho obličeje. Jiné účesy se hodí pro oválný obličej a pro kulatý obličej se volí účesy pro kulatý obličej. Existují také speciální účesy přímo pro ženy, které mají nadměrně hranatý obličej. Prostě obličejová typologie hraje svoje roli.

Jemné a řídké vlásky

Řešení existuje také pro hodně jemné a řídké vlasy. Řeší se to účesy pro jemné vlasy, které jsou vymyšlené tak, aby vaše vlasy nepůsobily řídkým dojmem. Zvláště během přechodu mohou mít starší ženy vlasy hodně prořídlé. Po skončení přechodu by se to mělo vrátit zase do normálu. A vlasy by měly na hlavě dorůst.

Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.