Kosmetika zprávy

Informace o kosmetice a kráse

Přírodní kosmetika

Napsal admin • Říj 29th, 2010 • Rubrika: Ekologická kosmetika

Přírodní kosmetika to je krása ze srdce přírody. Ve výrobcích přírodní kosmetiky je kladen důraz na přírodní složky. Klasická kosmetika často obsahuje příliš mnoho konzervačních látek, proto je použití přírodní kosmetiky pro Vaši pokožku příjemnou změnou.

Přírodní kosmetika to je krása ze srdce přírody. Ve výrobcích přírodní kosmetiky je kladen důraz na přírodní složky. Klasická kosmetika často obsahuje příliš mnoho konzervačních látek, proto je použití přírodní kosmetiky pro Vaši pokožku příjemnou změnou. V našem internetovém obchodě Vám nabízíme kosmetiku, která obsahuje přírodní ingredience. Blahodárné účinky bylinek jsou známé od pradávných dob a lidé neustále tyto poznatky využívají. Přírodní kosmetika je k lidské pokožce šetrná, respektuje její přirozenost a podporuje její vlastní uzdravovací procesy a je dobře snášena i citlivou pletí. Přírodní kosmetika je vyhledávána příznivci zdravého životního stylu a vhodná pro každého, kdo respektuje přírodu. ETANI je registrovaná značka, která přináší exkluzivní kosmetické produkty pro péči o pokožku, proti vráskám a zevnějšek každé moderní ženy. Díky využití nejpokročilejších technologií a klasické orientální medicíny jsou všechny výrobky značky ETANI zcela bez parfemace a parabenů. Kosmetické výrobky ETANI jsou určeny pro zákazníky, kteří požadují nejvyšší kvalitu v péči o pleť a líčení a záleží jim přitom na přírodním složení bez chemikálií.
Detoxikace je dnes hodně omílaným tématem. Většina z nás si neumí představit den bez čištění zubů, sprchování, péče o vlasy, pokožku a vůbec zevní očisty. Ovšem jen velmi málo z nás dbá na očistu vnitřní, která je z hlediska zdraví ještě důležitější než ta vnější. Vnitřní hygienou můžeme předcházet spoustě nemocí. Detoxikační náplasti jsou bezpečná, neinvazivní a účinná cesta očisty těla. Podporují absorbci toxických a zdraví nebezpečných látek z těla skrze pokožku. Tento proces je nejen revitalizační a čistící, ale také zároveň posiluje imunitní systém. Následkem může být mimo jiné zlepšení cirkulace krve a lepší funkce metabolismu. Díky mírnému zahřátí v místě aplikace podporuje také dobrý a kvalitní spánek a uvolňuje svalstvo. Podle čínské medicíny má naše tělo více než 360 akupunkturních bodů, přičemž více než 60 bodů se nachází na chodidlech nohou. Jsou to reflexní zóny našich vnitřních orgánů. Je úzký vztah mezi příslušnými reflexními zónami na
chodidlech a umístěním náplastí, které takto lehce absorbují toxické látky z těla. Detoxikační náplasti přímo působí na reflexní body na chodidlech nohou. Tak, jako cílem reflexních masáží je stimulace vnitřních orgánů, podobné detoxikační náplasti stimulují jednotlivé orgány v lidském těle, podporují celkovou rovnováhu organismu a působí léčebně. Mají fantastický vliv na interní zdraví člověka.
Každý z nás, který se někdy s cigaretou setkal, ví, že odolat další a další je mnohdy velmi obtížné. Spousta lidí by chtěla skončit s kouřením, ale neví, jak na to. Náplasti nepomáhají, žvýkačky také ne. Proč tedy nezkusit právě elektronickou cigaretu? Její výhodou je především to, že si můžete přesně určit dávkování nikotinu, který vykouříte, a postupně jeho koncentraci v cigaretě snižovat. Elektronická cigareta jednorázová je určena především pro ty, kteří chtějí elektronickou cigaretu třeba jen vyzkoušet, nebo pouze příležitostně použít, například při cestování letadlem nebo v jakékoli jiné nekuřácké společnosti. Elektronická cigareta totiž nepodléhá zákazům kouření a nereagují na ni ani kouřová čidla.

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.