Kosmetika zprávy

Informace o kosmetice a kráse

Sofistikovaná biokosmetika Essential Care konečně na českém trhu

Napsal admin • Říj 29th, 2010 • Rubrika: Biokosmetika

Společnost Heaven4skin s.r.o. se stala výhradním distributorem britské biokosmetiky Essential Care pro Českou republiku. Ve svém internetovém obchodě tak zákazníkům vedle jiných značek nabízí nově i kompletní sortiment Essential Care počínaje péčí o pleť, tělo a vlasy přes opalovací přípravky až po kosmetiku pro děti a maminky. Firma Essential Care patří k předním výrobcům tělové a pleťové biokosmetiky nejen v Anglii, ale i v kontinentální Evropě.

„Jsem velmi ráda, že se nám podařilo získat výhradní zastoupení pro Českou republiku. Prioritou značky Essential Care je kvalita produktů a budování dobrého jména firmy, proto i kritéria výběru odběratelské firmy, resp. distributora této kosmetiky, nebyla úplně jednoduchá. O to více mě těší, že nám se podařilo zastoupení získat,“ řekla Iveta Němcová, majitelka firmy Heaven4skin, dovozce značky Essential Care.
I když byla společnost Essential Care oficiálně založena v roce 2003, její produkty jsou vyvíjeny již od 80. let minulého století. Tato ryze rodinná firma sídlí v Suffolku ve východní Anglii a její zakladatelkou je charismatická Margaret Weeds. Důvodem k založení této značky byl její celoživotní zájem o přírodní medicínu a nedostatek přípravků na trhu, jež by byly vhodné pro velmi citlivou a ekzematickou pokožku. V současné době společnost Essential Care patří k evropským leaderům v oblasti biokosmetiky a nabízí jednu z nejširších řad tělové a pleťové biokosmetiky vůbec. Výrobky nejsou testovány na zvířatech a splňují nejvyšší ekologické standardy. Téměř všechny výrobky jsou certifikovány organizací Soil Association, což zaručuje, že splňují ta nejpřísnější kritéria.
Výroba kosmetických přípravků Essential Care prochází přísnými testy. Používané ingredience jsou výhradně přírodní a v takové koncentraci, aby bylo dosaženo optimálního účinku na pokožku a pleť. Výrobní proces je velmi šetrný, aby si suroviny zachovaly maximální množství vitamínů a minerálů. Žádný z produktů této znáčky neobsahuje syntetické látky, a proto jsou vhodné i pro ty nejcitlivější pokožky trpící ekzémem, lupénkou, alergiemi a jinými kožními problémy.
„Já osobně mám velmi citlivou, atopickou pleť a stále jsem hledala nějaký vhodný přípravek k jejímu ošetření. Značku Essential Care jsem objevila během své návštěvy v Londýně doslova náhodou. Nadchla mě šíře nabídky, složení výrobků a nejvíce pak samozřejmě jejich účinky. Protože mě výrobky Essential Care nikdy nezklamaly, začala jsem se zajímat o jejich výrobce a hledat další informace. Od první chvíle mi bylo jasné, že výrobky Essential Care musíme přivést na český trh a umožnit zákazníkům vyzkoušet tuto úžasnou značku na vlastní kůži,“ vysvětluje Iveta Němcová.

Jedním z nejúspěšnějších produktů značky Essential Care, který získal již několik ocenění, je Superfruit Concentrate. Jde o vysoce koncentrované pleťové sérum, které je doslova napěchováno vysokým množstvím antioxidantů a nenasycených mastných kyselin. Ty pomáhají pleť chránit před nebezpečným UV zářením a volnými radikály. Sérum obsahuje výživné látky z avokáda, granátového jablka, plodů šípku a rakytníku, který mu také propůjčuje příjemnou, sytě oranžovou barvu. Je vhodné pro všechny druhy pleti, zvláště pak pro pleť normální až suchou a zralou. Velmi rychle se vstřebává a pleť po něm zůstává hladká a zářící.

„Pevně věřím, že se zákazníkům bude nová značka kosmetiky Essential Care líbit a že si tu brzy najde své příznivce. Ačkoliv na našem trhu není doposud známá, získala již mnoho ocenění a v zahraničí se těší velké oblibě,“ dodala Iveta Němcová, majitelka firmy Heaven4skin.

Kompletní řadu produktů Essential Care je možné zakoupit v internetovém obchodě www.heaven4skin.cz.

Štítky: ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.