Kosmetika zprávy

Informace o kosmetice a kráse

Solární studio Radical v Brně-Líšni – zdravé a moderní opalování

Napsal admin • Říj 29th, 2010 • Rubrika: Opalování

Společnost Radical otevřela nové opalovací studio v Brně-Líšni. Návštěvníci v něm mohou využít kromě čtyř profesionálních solárií také masáží nebo jen tak posedět v útulném cafe-baru. Ze solárního studia budete odcházet příjemně naladěni, s bronzovým opálením a odpočati po náročném dni v práci.

Profesionální obsluha a moderní solária

V solárním studiu je klientům k dispozici vyškolená obsluha, která jim poradí se vším, co je se zdravým opalování spojeno – od výběru solária, přes dobu vhodnou pro opalování, až po správné používání opalovací a poopalovací kosmetiky.

Vybírat můžete ze čtyřech moderních solárií. Oblíbené je solárium Blue Moon – horizontální solárium s prostorným tunelem a inovovaným systémem obličejových výbojek, které jsou zárukou perfektního a rychlého opálení. V opalovacím studiu Brno-Líšeň najdete také profesionální vertikální solárium Vega Lux Open se špičkovým ventilačním systémem a stereo systémem pro přehrávání CD.

Ceny opalování se pohybují již od 6,70 korun za minutu.

Výhodné permanentky a studentské slevy 50 %

Solární studio Radical připravilo pro své zákazníky výhodnou nabídku opalovacích permanentek. K opalovacím žetonům dostanou zákazníci také kvalitní kosmetiku.

Patříte mezi studenty? Využijte jedinečné otevírací nabídky Radical a opalujte se za poloviční ceny! Při nákupu permanentky obdrží studenti 50% slevu z původní ceny.

Solární studio je otevřeno každý všední den od 8 do 21 hodin. Zajít na masáž a opálit se můžete i o víkendu – v sobotu je vám obsluha solárií k dispozici od 9 do 16 hodin a v neděli od 14 do 19 hodin.

Dopřejte svému tělu uvolňující masáž nebo zdravé opálení a navštivte profesionální opalovací studio Radical v Brně-Líšni.

Štítky:

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.